دلخوری ادامه دار بازیکنان پرسولیس از مدیریت باشگاه

به گزارش وبلاگ چمستان، سیامک نعمتی، محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده سه بازیکن غایب ملی پوش پرسپولیس در تمرین امروز این تیم بودند.

دلخوری ادامه دار بازیکنان پرسولیس از مدیریت باشگاه

این سه بازیکن در حالی به تمرین پرسپولیس نرفته اند که وحید امیری و احمد نورالهی دو بازیکن ملی پوش دیگر این تیم، خود را به یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس معرفی کرده و او را در جریان آخرین شرایط خود قرار دادند.

کنعانی زادگان و نعمتی در حالی راضی به تمرین با پرسپولیس نشدند که هنوز مطالبات فصل گذشته خود را از باشگاه دریافت نکرده اند تا همچون شجاع خلیل زاده با غیبت از جمع سرخپوشان، اعتراض خود را نشان دهند.

کنعانی زادگان که قبل از حضور در اردوی مهرماه تیم ملی ایران جلساتی را با مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای افزایش رقم قرارداد سال آینده خود داشت منتظر تماس مسئولان باشگاه است تا نشستی را با آنها در این زمینه برگزار کند.

خلیل زاده و کنعانی زادگان زوج مدافعان میانی پرسپولیس را در بیشتر بازی های فصل گذشته تشکیل می دادند که حالا هر دو نفر خواستار افزایش رقم قرارداد خود برای ماندن در پرسپولیس هستند.

نکته جالب توجه باقی ماندن یک سال دیگر از قرارداد این دو نفر با باشگاه پرسپولیس است اما آنها خواستار متمم مالی برای این قرارداد هستند.

به نظر می رسد دلخوری بازیکنان پرسپولیس از مسائل مالی که مدیریت باشگاه برای هر یک از آنها در نظر گرفته است تمامی ندارد و آنها از هر فرصتی برای نشان دادن اعتراض خود استفاده می کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دلخوری ادامه دار بازیکنان پرسولیس از مدیریت باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلخوری ادامه دار بازیکنان پرسولیس از مدیریت باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید