خبرنگاران شروع ساماندهی ایستگاه های تاکسی در شهر آستارا

به گزارش وبلاگ چمستان، آستارا - خبرنگاران - شهردار آستارا گفت: 2 ایستگاه تاکسی شهری مقابل دانشگاه پیغام نور و مجتمع مسکن معلولان با نصب جایگاه و سقف ساماندهی شد و سایر ایستگاه ها تا خاتمه سال برای رفاه حال شهروندان و گردشگران مسقف خواهد شد.

خبرنگاران شروع ساماندهی ایستگاه های تاکسی در شهر آستارا

جواد معیتی روز شنبه در شهرداری آستارا اظهار کرد: واحد مدیریت حمل و نقل شهرداری برای تجهیز و مسقف شدن 2 ایستگاه تاکسی به طول 10 متر، در مجموع بالغ بر 300 میلیون ریال هزینه کرد.

وی بیان نمود: شهر آستارا دارای 20 ایستگاه تاکسی است و متاسفانه بسیاری از آنها فاقد فضای مسقف و جایگاه هستند و ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار آستارا گفت: افزایش 10 تا 25 درصد کرایه تاکسی در مسیرهای مرکز شهر و حومه آستارا توسط شورای اسلامی شهر تصویب و برای موافقت نهایی به فرمانداری ارجاع شده است.

وی ادامه داد: تاکسی های درون شهری و تلفنی و چند تاکسی برون شهری که در فاصله 20 کیلومتری مرکز شهر آستارا تا روستاهای بخش های مرکزی و لوندویل تردد می نمایند، مشمول این افزایش کرایه خواهند بود.

367دستگاه تاکسی شهری، یک هزار و 250 دستگاه تاکسی تلفنی، 70 دستگاه تاکسی بی سیم و 120 دستگاه تاکسی محدوده 20 کیلومتری شهر، در آستارا فعالیت می نمایند.

شهرستان گردشگرپذیر بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شروع ساماندهی ایستگاه های تاکسی در شهر آستارا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شروع ساماندهی ایستگاه های تاکسی در شهر آستارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید