اخبار سیاسی

خبرنگاران مدرس خیابانی درد اصناف را می شناسد

تهران - خبرنگاران - رییس اتاق اصناف تهران معتقد است مدرس خیابانی (سرپرست وزارت صمت) تسلط کاملی به اصناف داشته و درد آنها را می شناسد.

20 تیر 1399

آمریکا علیه چین،گزارش امنیتی رو کرد، این اسناد را بخوانید!

ایسنا نوشت: همزمان با اتهام های مجدد وزیر خارجه آمریکا علیه پکن در خصوص نحوه شیوع کرونا، خبرگزاری آسوشیتد پرس گزارش داد، گزارشی را از وزارت امنیت داخلی آمریکا رویت نموده که حاکی است چین به منظور انباشت نیازمندی ها و تدارکات، شدت و سختی ویروس را پنهان...

12 تیر 1399

آمریکایی های خشمگین با اسلحه به سمت کنگره رفتند

ایسنا نوشت: صدها تن از معترضان در ایالت میشیگان آمریکا در مقابل ساختمان کنگره این ایالت علیه تداوم تدابیر قرنطینه ای اجرا شده با هدف مقابله با کرونا در ایالت تظاهرات کرده و عده ای از این معترضان اسلحه داشتند.

8 تیر 1399

جمع آوری معتادان، سیاست موفقی نیست

یک روان درمانگر اعتیاد می گوید: سیاست جمع آوری معتادان سوای شرایط کرونایی، سیاست موفقی محسوب نمی شود.

4 تیر 1399

تجربه کمونیستی در مقابله با کرونا ، ایالت کرالا در هند

ایالات کِرالا که توسط حزب کمونیست هند اداره می شود، به لطف خدمات درمانی ـ پزشکی قدرتمند و اطلاع رسانی شفاف به طرز موفقیت آمیزی از پسِ کوویدـ 19 برآمده است.

3 تیر 1399

تست کرونای اشرف غنی در هند و پاکستان غوغا کرد!

ایسنا نوشت: حدود 500 تن از کارکنان کاخ ریاست جمهوری هند قرنطینه شدند و نخست وزیر پاکستان نیز قرار است برای ابتلا به کرونا آزمایش شود.

31 خرداد 1399

عدد 13، جعل سند و خواننده خارج نشین

باید سالی 200 تا 300 میلیارد از استقلال پول دربیاید و هزینه ای برای ایجاد خیریه برای باشگاه تعریف می کنیم، نه اینکه بگوییم باشگاه بدهکار است. الان چشم یک طرفدار ما تخلیه شده و جوانان برای ازدواج یا تحصیل با مشکل روبرو هستند. ما حدود 27 نشست داشتیم و خیلی از...

31 خرداد 1399

نگرانی از ابتلای بیش از حد بچه ها آمریکایی به کووید 19

پژوهشگران آمریکایی در آنالیز جدیدی دریافتند که آمار ابتلا به کووید- 19 در بچه ها این کشور، بیش از حد انتظار است.

23 خرداد 1399

آمریکا: کره جنوبی باید بیشتر پول بدهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یونهاپ، مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در سخنانی اعلام نمود که کره جنوبی می تواند و باید هزینه بیشتری بابت استقرار نظامیان آمریکایی پرداخت کند.

19 خرداد 1399

فشارهایمان به آمریکا برای ارسال محموله ماسک را ادامه خواهیم داد

خبرگزاری خبرنگاران- نخست وزیر کانادا گفت، کشورش به کوشش برای متقاعد کردن آمریکا برای قطع جلوگیری هایش از صادرات محموله های کالاهای پزشکی مخصوص مبارزه با شیوع ویروس کرونا ادامه می دهد.

18 خرداد 1399

خبرنگاران تعطیلی مراکز آموزش رانندگی در لرستان

خرم آباد - خبرنگاران - رییس پلیس هدایت و رانندگی لرستان گفت: باتوجه به حفظ فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا تمام مراکز آموزش رانندگی در استان همچنان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

13 خرداد 1399

وزارت دفاع ماسک های فیلتردار پیشرفته یونی فراوری کرد

متخصصان صنعت دفاعی پیروز شدند برای نخستین بار به فناوری ساخت و فراوری فیلتر های پیشرفته یونی برای ماسک های جدید دست یابند.

13 خرداد 1399

تبیین مسائل روانشناسی و عقاید بچه ها؛ اولویت کاری گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی یزد

مسئول گروه جهادی شهید مریم فرحانیان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در نظر داریم در اردوهای بعدی به تبیین مسائل روانشناسی و عقاید سیاسی و اعتقادی بچه ها بپردازیم تا بتوانیم بنیه و ظرفیت های درونی آن ها را شکوفا کنیم.

3 خرداد 1399

نماینده مجلس هند: دولت دهلی نو از کرونا علیه مسلمانان سوءاستفاده ابزاری می کند

مولانا بدر الدین اجمل ضمن انتقاد از سیاست های دولت دهلی نو اعلام نمود: متهم کردن مسلمانان به شیوع کرونا غیر مستند و غلط است.

2 خرداد 1399

شیوع کرونا و احتمال تعطیلی مراسم حج پس از 222 سال

مقام های رسمی عربستان در سایه شیوع ویروس کرونا در جهان افکار عمومی را برای احتمال برگزار نشدن مراسم سالانه حج برای نخستین بار پس از سال 1798 آماده می نمایند.

1 خرداد 1399

جایزه 15 میلیون دلاری آمریکا برای اطلاعات منجر به دستگیری رئیس جمهور ونزوئلا

آمریکا برای اطلاعاتی که به دستگیری نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا و برخی دیگر از مقامات رسمی این کشور منجر شود، 15 میلیون دلار جایزه معین کرد.

30 اردیبهشت 1399

دمشق: تحریم های آمریکا مانع مقابله با کرونا می گردد

معاون وزیر خارجه سوریه خواهان همکاری همگانی برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا شد و گفت که تحریم ها آمریکا مانع به ثمر نشستن کوشش ها می گردد.

29 اردیبهشت 1399

احتمال خطر انقراض ریشه های بهاری گیاهان خوراکی

بوی عطر آویشن کوهی از قوری سیاه دودزده در هوا می پیچد ولی معلوم نیست این عطر، گیاه کوهی چند سال دیگر به همین خوشی باشد و در چه بهاری، برداشت بی رویه این گیاهان را ریشه کن کند.

27 اردیبهشت 1399

انتقاد یونیسف از ترکیه به دلیل قطع آب شهر الحسکه

یونیسف می گوید اقدام ترکیه در قطع آب آشامیدنی شهر الحسکه در سوریه زندگی حدود نیم میلیون سوری را در شرایط مقابله دنیا با ویروس کرونا به خطر انداخته است.

24 اردیبهشت 1399

معرفی تعدادی از خطرناک ترین شهرهای آسیا

بهترین، بزرگترین، زیباترین، به صرفه ترین و خطرناک ترین! در بیشتر لیست هایی که درباره ترین ها نوشته می شوند، این آخری پیدا نمی شود. در متنی که خواهید دید ما شما را با خطرناک ترین شهرهای آسیا آشنا خواهیم کرد که در سفر به آنها باید دقت بیشتری داشته باشید....

22 اردیبهشت 1399
تعداد: (65)