پیغام هکرها پس از ورود به صفحه توئیتر بارسلونا: نیمار به نوکمپ برمی شود!

به گزارش وبلاگ چمستان، گروهی از هکرهای اینترنتی با ورود به صفحه باشگاه بارسلونا در یکی از شبکه های اجتماعی، نوید بازگشت ستاره برزیلی سابق این تیم به کاتالونیا را داده اند.

پیغام هکرها پس از ورود به صفحه توئیتر بارسلونا: نیمار به نوکمپ برمی شود!

به گزارش وبلاگ چمستان و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، یک گروه از هکرهای اینترنتی موسوم به OurMine با هک کردن صفحه اختصاصی باشگاه بارسلونا در توئیتر اقدام به انتشار یک پیغام جالب توجه در این صفحه نموده اند.

این هکرها در پیغام خود در صفحه توئیتر باشگاه بارسلونا نوشته اند: سلام، ما گروه OurMine هستیم. خب این دومین باری است که داریم وارد این صفحه می شویم. سطح امنیت آن بهتر شده اما هنوز هم بی عیب و نقص نیست. امنیت حساب کاربری تان را ارتقا دهید و با ما تماس بگیرید تا خدمات امنیتی لازم را به شما ارائه کنیم.

با انتشار این پیغام، مسئولان باشگاه بارسلونا بلافاصله در صدد حذف این پیغام برآمدند اما آنها نه تنها پیروز به انجام این کار نشدند، بلکه شاهد انتشار پیغام هایی دیگر از هکرها در صفحه اختصاصی شان در توئیتر بودند. یکی از این پیغام ها دارای عکسی از نیمار با پیراهن بارسلونا بود که در آن نوشته شده بود: توانستیم به تعدادی از پیغام های خصوصی (میان اعضای باشگاه) دسترسی پیدا کنیم و به نظر می رسد که نیمار به بارسا بازخواهد گشت. یکی دیگر از پیغام هایی که توسط هکرها منتشر شد، در خصوص استعفای خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا بود.

باشگاه بارسلونا اندکی پس از انتشار این پیغام ها، اقدام به حذف آنها کرد و در پیغامی جدید نوشت: حساب های کاربری باشگاه بارسلونا در توئیتر هک شده اند و پیغام هایی که در صفحه ما نهاده شد، گزارش و حذف شدند.

گروه OurMine یک گروه از هکرهای اینترنتی است که پیش از این هم به حساب های کاربری چندین تن از افراد و سازمان های معروف دنیا نفود نموده بودند و این بار باشگاه بارسلونا هدف آنها واقع شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیغام هکرها پس از ورود به صفحه توئیتر بارسلونا: نیمار به نوکمپ برمی شود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام هکرها پس از ورود به صفحه توئیتر بارسلونا: نیمار به نوکمپ برمی شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید