علی پاکدامن از جام جهانی شمشیربازی لهستان حذف شد

به گزارش وبلاگ چمستان، مسابقات شمشیربازی جام جهانی لهستان از امروز در ورشو آغاز شد و طی آن نمایندگان ایران در جدول مقدماتی به مصاف حریفانشان رفتند.

علی پاکدامن از جام جهانی شمشیربازی لهستان حذف شد

علی پاکدامن در مرحله مقدماتی مقابل نمایندگان بلغارستان، لهستان و ژاپن پیروز شد و نتیجه دیدار برابر حریفانی از آلمان وایتالیا را واگذار کرد.

وی در جدول 128 نفره مقابل حریفی از انگلیس با نتیجه 15 به 4 باخت و حذف شد در حالیکه دو نماینده دیگر ایران این مرحله را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

محمد رهبری دیدارهای مقدماتی خود را با 5 برد و یک باخت به سرانجام رساند.

وی در مصاف با نمایندگان چین، ژاپن، هنگ کنگ، آمریکا و ترکیه پیروز شد و نتیجه رقابت با نماینده فرانسه را واگذار کرد. محمد رهبری در جدول 128 نفره نیز حریفی از گرجستان را برد و به جدول 64 نفره صعود کرد. در این مرحله رهبری به مصاف نماینده رومانی می رود.

محمد فتوحی نیز در مرحله مقدماتی جام جهانی لهستان، سه برد برابر نمایندگان بلژیک، روسیه و انگلیس به دست آورد و مقابل حریفان خود از ایتالیا و ژاپن شکست خورد. فتوحی با غلبه بر شمشیرباز آمریکایی در جدول 128 نفره راهی جدول 64 نفره مقدماتی شد. نماینده فرانسه حریف او در این مرحله است.

دیدارهای جدول 64 نفره مقدماتی جام جهانی لهستان امشب برگزار می شود.

مجتبی عابدینی دیگر نماینده ایران در جام جهانی لهستان است. وی به دلیل اینکه جزو 16 شمشیر باز برتر در رنکینگ جهانی به حساب می آید، اولین دیدار خود را فردا و در جدول 64 نفره اصلی برگزار می کند.

جام جهانی لهستان از جمله رویدادهای تأثیرگذار در شرایط المپیکی شمشیر بازان است. تیم اسلحه سابر ایران با هدایت پیمان فخری در این رویداد شرکت کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "علی پاکدامن از جام جهانی شمشیربازی لهستان حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی پاکدامن از جام جهانی شمشیربازی لهستان حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید