سلف سرویس دانشگاه بناب مجهز به تجهیزات صنعتی است

به گزارش وبلاگ چمستان، معاون دانشجویی دانشگاه بناب گفت: استفاده از ابزار های صنعتی در پخت و پز اهمیت ویژه ای دارد چرا که باعث کاهش هزینه نیروی انسانی و هم سلامتی مواد غذایی را افزایش می دهد.

سلف سرویس دانشگاه بناب مجهز به تجهیزات صنعتی است

مهدی حاتمی، معاون دانشجویی دانشگاه بناب در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ چمستان، گفت: بحث تغذیه دانشجویان جزو مهمترین اولویت های ما است با توجه به تاکید وزارت علوم به موضوع خدمت رسانی و فراهم کردن زیرساخت ها و به روز رسانی آشپزخانه در حوزه دانشجویی در این زمینه خیلی دغدغه مند هستیم که بتوانیم امکانات رفاهی خوبی برای دانشجویان فراهم کنیم در این راستا با توجه به شرایط مالی توانستیم قرارداد های سلف مرکزی را بهینه کنیم که به نفع دانشجویان باشد.

حاتمی با اشاره به صنعتی سازی آشپزخانه های سلف دانشگاه تاکید نمود: استفاده از ابزار های صنعتی در پخت و پز اهمیت ویژه ای دارد چرا که هم باعث کاهش هزینه نیروی انسانی و هم سلامتی مواد غذایی را افزایش می دهد.

وی گفت: در این راستا برای سلف مرکزی سه دستگاه چلوپز صنعتی خریداری شد که ظرفیت هر کدام ازآن ها حدود 270 نفر است و دو عدد خورشت پز صنعتی برای دانشگاه تهیه شد که هر دستگاه دارای ظرفیت 600 نفره است و دو عدد محفظه بخار که هم برای پخت و پز برنج و هم برای گرم نگه داشتن غذای سلف استفاده می گردد.

حاتمی در ادامه توضیح داد: برای دانشجویان ساکن خوابگاه برای اینکه بتوانیم خدمات خوبی ارائه دهیم دستگاه ژتون خوان در محل های خوابگاه ها تهیه کردیم که دانشجویان برای تهیه وعده شام مسئله ای نداشته باشند.

معاون امور دانشجویی دانشگاه بناب یادآور شد: طبق آنالیز هایی صورت گرفته بیش از 25 عنوان غذا در رستوران اصلی و در ایام مختلف سال ارائه می دهیم و همچنین بیش از 35 عنوان غذای در رستوران مکمل اعم از غذا های و فست فود ارائه می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سلف سرویس دانشگاه بناب مجهز به تجهیزات صنعتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلف سرویس دانشگاه بناب مجهز به تجهیزات صنعتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید