سرپرست باشگاه استقلال: به بازیکنان گفتم اهل دروغ وکلک نیستم

به گزارش وبلاگ چمستان، از این حرف ها تعجب می کنم فکر می کنم آنها نامه زدند و خواستند این بازی به تعویق بیفتد پس دیگر الان موضع دریافت چه معنی ای دارد در ثانی ما از لحاظ فنی آماده بودیم که این بازی برگزار شود اگر آنها چهار، پنج گل زده اند ما هم مقابل همین تیم با اختلاف گل بالا پیروز شدیم.

سرپرست باشگاه استقلال: به بازیکنان گفتم اهل دروغ وکلک نیستم

رئیس هیات مدیره استقلال در خصوص مسائل جاری این باشگاه صحبت های ذیل را انجام داد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال معتقد است حق ا ستقلال در بازی مقابل ماشین سازی باخت نبود و داور می توانست یک پنالتی به سود استقلال بگیرد با وی در خصوص اتفاقات رختکن و همچنین اظهارنظر مدیرعامل سپاهان و لغو این بازی به صحبت پرداختیم.

استقلال مقابل ماشین سازی شکست خورد نظر شما در این باره چیست؟

استقلال بازی قشنگی را انجام داد حق استقلال در این بازی باخت نبود یک پنالتی برای تیم گرفته نشد و ما از عملکرد تیم در این بازی راضی هستیم.

اما بعد از بازی در رختکن تیم اتفاقاتی افتاده است؟

مساله آنقدرها هم بزرگ نبود و ما بلافاصله بعد از بازی مشکل را حل کردیم و مطمئن باشید دیگر چنین اتفاقاتی در استقلال رخ نخواهد داد.

مشکل بلبلی به کجا رسید؟

محمد بلبلی مشکل انضباطی حل شده و از اول دیماه می تواند برای ما به میدان برود.

مدیرعامل سپاهان در مصاحبه ای نسبت به لغو بازی مقابل استقلال واکنش تندی داشته و حتی مدعی شده ظاهرا باید در زمانی که استقلال آماده است این بازی برگزار شود.

از این حرف ها تعجب می کنم فکر می کنم آنها نامه زدند و خواستند این بازی به تعویق بیفتد پس دیگر الان موضع دریافت چه معنی ای دارد در ثانی ما از لحاظ فنی آماده بودیم که این بازی برگزار شود اگر آنها چهار، پنج گل زده اند ما هم مقابل همین تیم با اختلاف گل بالا پیروز شدیم.

ظاهرا جلسه ای را هم با بازیکنان برگزار کردید؟

درست است با بازیکنان جلسه ای را برگزار کردیم و به آنها قول دادیم مسائل مالی را هر چه زودتر حل کنیم من به آنها گفتم من اهل دروغ و کلک نیستم و هر حرفی بزنم تلاش می کنم آن را انجام بدهم.

منبع: عصر ایران

به "سرپرست باشگاه استقلال: به بازیکنان گفتم اهل دروغ وکلک نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست باشگاه استقلال: به بازیکنان گفتم اهل دروغ وکلک نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید