ملاقات واعظی با 2 خانواده جانباخته سقوط هواپیمای اوکراینی

به گزارش وبلاگ چمستان، رئیس دفتر رئیس جمهور با حضور در منزل دو شهید حادثه هواپیمایی با خانواده و بازماندگان این سانحه ملاقات و مصاحبه کرد.

ملاقات واعظی با 2 خانواده جانباخته سقوط هواپیمای اوکراینی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ چمستان، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با حضور در منزل خانواده مرحومه مریم ملک از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده این جانباخته سانحه سقوط هواپیمایی مسافربری اوکراینی ملاقات کرد.

واعظی در این ملاقات اظهارداشت: شنیدن خبر سقوط هواپیمای اوکراینی برای همه ایرانیان تلخ و دردناک بود.

رئیس دفتر رئیس جمهور در این ملاقات ضمن اظهار همدردی با خانواده قربانی این حادثه دردناک، برای آن مرحومه از درگاه الهی، غفران و رحمت الهی، و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.

* ملاقات با خانواده مهدیه حاجی قاسمی و آرسام و آرنیکا نیازی

رئیس دفتر رئیس جمهور در منزل خانواده مهدیه حاجی قاسمی و آرسام و آرنیکا نیازی؛ فرزندان این مرحومه که در این سانحه هوایی جان باختند، حضور یافت و به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده این جان باختگان سانحه هوایی سقوط هواپیمایی مسافربری اوکراینی نیز ملاقات کرد.

واعظی در این ملاقات هم تاکید نمود: وظیفه دولت و قوه قضاییه برقراری عدالت و گزارش دهی به مردم و خانواده های این جان باختگان است و دولت و رئیس جمهور از لحظه اطلاع از این فاجعه بزرگ و تلخ با تمام توان بدنبال شفاف شدن و اطلاع رسانی درباره این سانحه هوایی است.

رئیس دفتر رئیس جمهور در این ملاقات ضمن اظهار همدردی با خانواده قربانی این حادثه دردناک، برای وی از درگاه الهی، غفران و رحمت الهی، و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ملاقات واعظی با 2 خانواده جانباخته سقوط هواپیمای اوکراینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات واعظی با 2 خانواده جانباخته سقوط هواپیمای اوکراینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید