خلیفه اصل: زندگی شخصی ما به مشکل خورده است و با همین فوتبال زنده ایم، استقلال خوزستان 3 تیم لیگ یکی را اداره کرد

به گزارش وبلاگ چمستان، امیر خلیفه اصل، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اعتقاد دارد که این باشگاه سال جاری سه برابر اندازه یک تیم لیگ دسته اولی هزینه نموده است.

خلیفه اصل: زندگی شخصی ما به مشکل خورده است و با همین فوتبال زنده ایم، استقلال خوزستان 3 تیم لیگ یکی را اداره کرد

امیر خلیفه اصل در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ چمستان، درباره شرایط بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان در تعطیلی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال فوتبال گفت: ما به بازیکنان برنامه تمرینات اختصاصی دادیم و فعلاً منتظر تصمیم فدراسیون فوتبال هستیم.

وی با بیان اینکه سلامت جامعه خیلی مهمتر از فوتبال است، توضیح داد: افراد زیادی می گویند ما چهار بازی متوالی را برده بودیم و از شرایط خوب خود دور شدیم، اما من به بازیکنانم اعتقاد دارم و اصلاً نگران نیستم. الان تیم ها شرایط یکسانی دارند. امیدوارم در صورت شروع مسابقات، فرصت سه هفته ای به تیم ها برای آمادگی بدهند تا با شرایط خوبی به رقابت ها برگردیم. بازیکنان حدود یک ماه تمرین گروهی نداشته اند و شروع سریع و برگزاری فشرده بازی ها منجر به مصدومیت بازیکنان می گردد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره پیشنهاد بعضی اهالی فوتبال برای نیمه کاره رها کردن لیگ های سال جاری گفت: به نظرم اگر کرونا کنترل گردد، خیلی بهتر است که بازی ها به انتها برسد، اما نه به هر قیمتی. ما با همین فوتبال زنده ایم و الان زندگی شخصی ما به مشکل خورده است، اما اگر قرار است جان یک نفر به خطر بیفتد، بهتر است رقابت ها برگزار نگردد.

خلیفه اصل در خصوص شرایط اقتصادی باشگاه استقلال خوزستان به وبلاگ چمستان گفت: باشگاه 21 میلیارد تومان به خاطر بدهی های سال های گذشته بدهکار بود که این مبلغ به شش یا هفت میلیارد تومان رسیده است.

باشگاه استقلال خوزستان سه تیم لیگ یکی را اداره کرد. چون هر تیم معمولی حاضر در طول یک فصل لیگ دسته اول باید بیش از هفت میلیارد تومان خرج کند.، وی ضمن بیان این جمله گفت: اگر با طلبکاران باشگاه تسویه حساب نمی شد، اجازه ثبت قرارداد و جذب بازیکن به ما داده نمی شد و فکر می کنم باشگاه استقلال خوزستان خیلی هوشمندانه عمل کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا او نیز مانند سهراب بختیاری زاده با لیدرهای این تیم مشکل دارد یا خیر، اعلام کرد: من تا الان مسئله ای از این بابت نداشتم و در آرامش کار می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیفه اصل: زندگی شخصی ما به مشکل خورده است و با همین فوتبال زنده ایم، استقلال خوزستان 3 تیم لیگ یکی را اداره کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیفه اصل: زندگی شخصی ما به مشکل خورده است و با همین فوتبال زنده ایم، استقلال خوزستان 3 تیم لیگ یکی را اداره کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید