خبرنگاران همه روستاهای جعفرآباد قم به اینترنت همراه متصل هستند

به گزارش وبلاگ چمستان، قم - خبرنگاران - مدیرکل ارتباطات و فن آوری اطلاعات قم با اشاره به برخی از خدمات صورت گرفته در دوران دولت تدبیر و امید در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: تمامی روستاهای بخش جعفریه قم از اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.

خبرنگاران همه روستاهای جعفرآباد قم به اینترنت همراه متصل هستند

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی اداره کل ارتباطات قم سید رضا موسوی ضمن اشاره به اهداف عالیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه ارتباطات در مناطق روستایی و کمتر برخوردار و اجرای عدالت ارتباطی اضافه نمود: در حال حاضر همه روستاهای بالای 20 خانوار بخش جعفریه به شبکه ملی اطلاعات متصل و از اینترنت پرسرعت برخوردار هستند.

وی همچنین طی گزارشی در خصوص توسعه ارتباطات در راستای کاهش شکاف دیجیتال و اجرای عدالت ارتباطی در سطح بخش ها و روستاها و با اشاره به خدمات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت تدبیر و امید در استان گفت: با کمک بخش خصوصی و احداث سایت همراه اول در روستای باقر آباد بخش جعفریه و ارتقای تکنولوژی دکل 2G به 4G/3G در روستای طغرود، تمامی روستاهای بالای 20 خانوار بخش جعفریه قم به اینترنت پر سرعت و شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

مدیرکل ارتباطات قم در ادامه اضافه نمود: تمامی روستاهای بخش جعفریه به جز روستای شریف آباد گاوخونی از خدمات تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت روستایی برخوردار بوده که نشانگر توسعه زیر ساخت های ارتباطی در بخش جعفریه است.

بخش جعفریه یکی از بخش های استان قم با وسعتی حدود 650 کیلومترمربع در 35 کیلومتری شمال غربی شهر مقدس قم با جمعیتی بیش از 16 هزار تَن با 2 گویش فارسی و ترکی با مرکزیت شهر جعفریه است؛ این بخش در راستا راه ارتباطی استان های غربی و مرکزی کشور قرار گرفته است و دارای یک دهستان (جعفرآباد) و یک شهر (جعفریه) و 33 روستا است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران همه روستاهای جعفرآباد قم به اینترنت همراه متصل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران همه روستاهای جعفرآباد قم به اینترنت همراه متصل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید