خبرنگاران صدور 134 پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در لرستان

به گزارش وبلاگ چمستان، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل استاندارد لرستان گفت:134 پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی در استان صادر وتمدید شد.

خبرنگاران صدور 134 پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در لرستان

مرضیه قنبریان روز پنجشنبه در جمع وبلاگ چمستان گفت: در این راستا 62 پروانه جدید برای مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی استان صادر شده و هم چنین با تمدید 72 پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت موافقت، و 59 پروانه نیز فاقد اعتبار اعلام شد.

مدیرکل استاندارد استان گفت: مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی افرادی هستند که صلاحیت آن ها طبق آیین نامه تایید صلاحیت علمی و فنی مدیران کنترل کیفیت به تایید سازمان ملی استاندارد ایران می رسد و پروانه تایید صلاحیت که دارای اعتبار دو ساله است، را دریافت می کنند.

وی گفت: بر اساس آیین نامه مذکور، وظایفی از جمله ایجاد بانک اطلاعاتی استانداردهای موردنیاز واحد، حضور تمام وقت در یک نوبت کاری واحد تولیدی، بازرسی و کنترل مواد اولیه، محصول حین ساخت، محصول نهایی و شرایط نگهداری در کلیه مراحل تولید و یا خدمت، تایید کیفیت برای ورود مواد اولیه و خروج محصول نهایی، نظارت و تایید فعالیت های آزمایشگاهی و انجام آزمون در واحد بر عهده مدیران کنترل کیفیت گذاشته شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران صدور 134 پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صدور 134 پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید