برگزاری جلسه نمایندگان مجلس با فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش

به گزارش وبلاگ چمستان، بعد از انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال، فرایند انتصاب افراد در پست های مختلف این فدراسیون شروع شد. در هفته ها و روزهای گذشته چند انتصاب جنجالی شد و انتقاد کارشناسان و اهالی رسانه را در پی داشت. همچنین برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نسبت به این انتصابات اظهار بی اطلاعی کردند.

برگزاری جلسه نمایندگان مجلس با فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش

انتصاب حمیدرضا مهرعلی به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال و همچنین انتصاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال از جمله اتفاقاتی بود که خبرساز شد.

این مسئله باعث ورود مجلس شورای اسلامی به این ماجرا شد و تبادل نظرهایی بین برخی از نمایندگان مجلس و مسئولان فدراسیون فوتبال به صورت تلفنی برای تجدید نظر در این انتصابات صورت گرفت.

با این حال قرار است جلسه ای حضوری هم بین مجلس با فدراسیون فوتبال و سپس وزارت ورزش برگزار گردد.

مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس در تبادل نظر با وبلاگ چمستان، ضمن اعلام این خبر گفت: روز آدینه جلسه ای حضوری با مسئولان فدراسیون در دفتر این فدراسیون و یا دفتر خودمان خواهیم داشت. این انتصابات قابل قبول نیست و واکنش منفی افکار عمومی را در پی داشته است.

به گفته فروردین، روز شنبه آینده هم جلسه ای بین نمایندگان مجلس با وزارت ورزش برای دریافت توضیحاتی در ارتباط با اقدامات رئیس جدید فدراسیون فوتبال برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزاری جلسه نمایندگان مجلس با فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه نمایندگان مجلس با فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید